X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
عـــکس هــای داریـــــوش اقــبـــــالی
  
 
 
آرشیو
 
1385/12/12
:: نقطه ی عطف صدا ::
در ژرفای صدایت چیزی نهفته است...

سری نهان است...

در ژرفای صدایت دنیاییست پر از احساس

در زلال بی کرانش ماهی های نقره ای می رقصند...

در افق نگاهت خورشید طلوع می کند و

پرندگان با هر کوچشان تازه می شوند...

در ژرفای صدایت...

انگار واژه ها خجالت می کشند...می خواهم از تو بنویسم، پس واژه های طلایی ام کو؟
دنبالشان می گردم...اما آنها در پس و پیش ذهنم قایم می شوند...
در عوض هر کدام به نیابت از خودشان ترانه ی نابی را می فرستند در سردر ذهنم...انگار می خواهند بگویند:((بیا...این هم یک دنیا واژه ی طلایی...آن هم با صدا یک مرد نازنین...))


"ای تبلور حقیقت"

نه، نمی شود...
می خواهم به اندازه صد سال آرشیو وبلاگم، برای تو نوشته شود...می خواهم انقدر بگویم تا خوابم ببرد...مثل همیشه که شبها آنقدر گوش می دهم تا پلک هایم گرم می شود و...وقتی که بیدار می شوم انگار که چیزی را از دست داده باشم.
خوب می دانم...این ناتوانی، این لکنت، این گم کردن واژه ها... می دانم امشب همه گرفتارش شدیم... این حال و روزآدمهایی ست که شیفته ی عشقی بی تعریف اند.

شاید ساده ترین جمله ها بهترینها باشد... قبل از اینکه کسی رنگ و بوی مبالغه را به آنها داده باشد، اولین بار برای ناب تری معنیشان به کار رفتند.
جملاتی مثل: "میلادت مبارک... ."
سعی کردم به چشمانت خیره شوم و بفهمم در چه اندیشه ای هستی... شاید با آنها بشود چیزی نوشت برای امشب...اما نگاهت آنقدر عمیق بود که در آن غرق شدم... و چه پرسش های بی جوابی ...


"تو منو از شب گرفتی"

می دانم؛ چیزهایی که می گویم قابل فهم نیست! من احساساتم را می گویم... عمیق ترین هایشان را... سخت است؛ باور کن، نا جیه عاطفه ی من...

"من آن موجم که بی تو آرامش ندارم..."

"تو منو دادی به خورشید"

------------------------------------------------------------------------------------------------------

"به این بهانه..."

اگر نگاهی به اطراف خود بیندازیم و نقاب بی تفاوتی را از صورت برداریم ، خواهیم دید که در بستری از معضلات اجتماعی به سر می بریم . مشکلاتی چون مواد مخدر ، طلاق ، فساد اخلاقی ، بزه های اجتماعی ، خودکشی ، کودکان خیابانی و دختران فراری .. ؛ مواردی هستند که اگر از آنها رنج نمی بریم ، نمی توانیم به سادگی نیز از کنارشان بگذریم . از کنار انسان هایی که مسلما عزیزِ خانواده ای هستند و نیاز به همیاری هرچند اندک ما دارند .

گرچه ما انسان هایی با عقاید و افکار متفاوت هستیم _ اما در راه رسیدن به این هدف بایستی جدا از هر اعتقاد و باوری که داریم _ در کنار هم باشیم . هدف ما در این راه ، افزایش آگاهی جامعه نسبت به معضلات یاد شده می باشد و در این مسیر به دنبال آموختن هرچه بیشتر از یکدیگر هستیم . تا با انتقال این تجارب به همراه اصول یک زندگی سالم به هم وطنانمان ، همه با هم به جامعه ای با معضلات اجتماعی کمتر برسیم .
لذا پیوستن به این حرکت خودجوش نیازمند هیچ شرطی نیست و تنها با قرار دادن این متن در سایت ، وبلاگ و یا گروه های خبری رسمیت پیدا می کند .اینک هر کدام از ما حامیان این حرکت ، با هدف به بار نشستن این نهال خود روییده دستان پرمهر شما را می فشاریم و چشم امید به همدلی هرچه بیشتر قلب هایمان داریم .

راستی پیشاپیش عیدتون مبارک........

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 333455


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها